Jesteś tutaj: strona główna » przemyska liga szkolna

 
Przemyska Liga Szkolna - II runda
GRUPA: A1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
14ROJEK Adam 33,62 20SP-16
221ROJEK Piotr 34,45 0,83 18SP-16
37GIBALEWICZ Grzegorz 36,21 2,59 16SP-11
411MAZUR Łukasz 38,89 5,27 14SP-14
56GRZEGORZAK Gabriel 41,76 8,14 12SP-6
617IGIELSKI Michał 44,78 11,16 10SP-14
79KROCZEK Karol 47,59 13,97 8SP-14
88PYRCZ Jakub 49,93 16,31 6SP-6
910WIĘCH Konrad 50,76 17,14 4SP-16
1020BAJOREK Patryk 51,46 17,84 3SP-4
113DAŃKO Bartosz 51,89 18,27 2SP-4
1218GRODECKI Miłosz 54,34 20,72 1SP-4
DSQ5DZIK Bruno DSQ DSQ 0SP-15
DSQ13KRUSZYŃSKI Maciej DSQ DSQ 0SP-16
DSQ16MAZUR Michał DSQ DSQ 0SP-15
DSQ23SEMKÓW Wojciech DSQ DSQ 0SP-14


GRUPA: A2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
133SZUPER Natalia 34,61 20SP-15
232HAJDUK Martyna 42,3 7,69 18SP-5
328GORZELNIK Julia 44,57 9,96 16SP-6
424DOBOSIEWICZ Aleksandra 44,74 10,13 14SP-14
537KOSTERKIEWICZ Wiktoria 45,45 10,84 12SP-11
638ŚLIWA Zuzanna 46,17 11,56 10SP-16
727NIEBIESZCZAŃSKA Jagoda 47,66 13,05 8SP-4
839BACZA Zuzanna 52,08 17,47 6SP-4
935SURMACZ Urszula 55,05 20,44 4SP-16
DSQ26KĘDZIERSKA Dominika DSQ DSQ 0SP-14


GRUPA: A3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
140ŚLIWA Bartosz 32,46 20SP-16
256PUCHALSKI Kajetan 38,09 5,63 18SP-14
350DOBOSIEWICZ Jakub 38,96 6,5 16SP-14
444GROCHOWICZ Gracjan 39,87 7,41 14SP-16
561MIŚKO Paweł 40,09 7,63 12SP-Muz.
655TOKARSKI Kacper 40,33 7,87 10SP-4
741MAZUR Bartosz 40,88 8,42 8SP-14
852KUCHARSKI Jakub 41,41 8,95 6SP-14
957SKOWRONEK Marcin 41,48 9,02 4SP-4
1058PYRCZ Mikołaj 41,91 9,45 3SP-6
1153KILON Jan 42,17 9,71 2SP-6
1243ZAGULAK Filip 43,6 11,14 1SP-4
1360KUNIEC Patryk 43,78 11,32 1SP-6
1463HISZPAN Stanisław 43,83 11,37 1SP-11
1548GRUSZECKI Jakub 46,4 13,94 1SP-11
1647SZCZEPAŃSKI Jakub 47,48 15,02 1SP-6
1759RADOCHOŃSKI Jakub 47,93 15,47 1SP-14
1864BOGUCKI Wojciech 48,8 16,34 1SP-15
1954GÓRKA Kacper 49,29 16,83 1SP-11
2046BAJOREK Hubert 49,66 17,2 1SP-4
2149JANECZKO Jakub 55,34 22,88 1SP-4


GRUPA: A4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
170SZUPER Julia 35,66 20SP-15
276MARTOWICZ Maja 36,06 0,4 18SP-11
378MAZUR Milena 38,74 3,08 16SP-4
467BRONKOWSKA Gabriela 39,49 3,83 14SP-4
582KACZOR Weronika 42,53 6,87 12SP-15
677ŚMIGIELSKA Marcelina 43,75 8,09 10SP-16
768SKOWRONEK Joanna 44,95 9,29 8SP-4
869ZAREMBA Julia 51,66 16 6SP-5
966ZŁOTUCHA Iga 54,01 18,35 4SP-MODRZ.
DSQ74KOPCIUCH Kamila DSQ DSQ 0SP-5
DSQ73WARECKA Julia DSQ DSQ 0SP-4
DSQ80SKŁADAN Patrycja DSQ DSQ 0SP-14


GRUPA: A5
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
195GRZEGORZAK Kacper 30,93 20SP-6
2107DUPLAGA Paweł 31,48 0,55 18SP-14
3111DUPLAGA Tomasz 33,05 2,12 16SP-14
499SARZYŃSKI Konrad 34,23 3,3 14SP-4
5105MACHAJ Paweł 34,44 3,51 12SP-11
6104MARTOWICZ Mikołaj 34,47 3,54 10SP-11
7100SOLARZ Krystian 36,13 5,2 8SP-16
8106SEMKÓW Paweł 36,86 5,93 6SP-14
9110GORZELNIK Sebastian 38,01 7,08 4SP-6
1092DAŃKO Jakub 38,32 7,39 3SP-4
1191WITALIS Filip 38,4 7,47 2SP-Muz.
1289DUDEK Eryk 38,71 7,78 1SP-14
1396BARTKOWIAK Karol 38,9 7,97 1SP-11
14102BEDNARSKI Marek 39,44 8,51 1SP-11
15108BOGUCKI Piotr 40,12 9,19 1SP-15
1694BUSZ Jan 41,98 11,05 1SP-4
1786HRYNISZYN Adrian 41,99 11,06 1SP-16
1885ŻÓŁKIEWICZ Adrian 43,61 12,68 1SP-15
1997ZAWALSKI Karol 43,81 12,88 1SP-11
2088PEMPUŚ Bernard 43,94 13,01 1SP-16
2198WASIEWICZ Konrad 45,34 14,41 1SP-Muz.
DSQ103GAJDA Michał DSQ DSQ 0SP-15


GRUPA: A6
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1120BIELECKA Iwona 33,7 20SP-15
2126SUMIEC Karolina 36,8 3,1 18SP-4
3115KIERYK Anna 38,36 4,66 16SP-5
4131POGORZELEC Patrycja 39,87 6,17 14SP-14
5122PYRCZ Izabela 39,87 6,17 12SP-6
6132KAMIŃSKA Paulina 40,6 6,9 10SP-5
7118NIEBIESZCZAŃSKA Gabriela 40,9 7,2 8SP-4
8119GRUSZECKA Hanna 41,16 7,46 6SP-11
9112LEŚNIAK Aleksandra 41,98 8,28 4SP-11
10114MAKUCH Aleksandra 42,33 8,63 3SP-MODRZ.
11123BRZUCHACZ Joanna 42,56 8,86 2SP-11
12117BOGUCKA Elżbieta 42,98 9,28 1SP-15
13113NAWOROL Aleksandra 43,49 9,79 1SP-16
14121ŚWIERZYŃSKA Izabela 44,27 10,57 1SP-14
15133WIĘCH Weronika 45,87 12,17 1SP-16
16124MAZUR Justuna 52,61 18,91 1SP-15
DSQ125PIŚ Kalina DSQ DSQ 0SP-MODRZ.


GRUPA: B1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1144ŻACZEK Bartosz 31,77 20GIM-5
2156HOŁOTA Sebastian 33,16 1,39 18GIM-3
3142GRABOWSKI Filip 33,7 1,93 16GIM SA I LO
4140BARTOCHA Łukasz 33,71 1,94 14GIM-1
5150JAŁOCHA Mateusz 33,84 2,07 12GIM SA I LO
6148MACHAJ Miłosz 34,7 2,93 10GIM SA I LO
7149PILCH Piotr 36,18 4,41 8GIM SA I LO
8157WILK Patryk 37,17 5,4 6GIM-3
9143HRYNISZYN Kamil 37,22 5,45 4GIM-4
10147KACZOR Marcin 37,77 6 3GIM-1
11162SOLARZ Jakub 38,93 7,16 2GIM Sal.
12158BERESTECKI Michał 39,39 7,62 1GIM Sal.
13141WRONA Paweł 39,86 8,09 1GIM-1
14155LEŚNIAK Artur 40,32 8,55 1GIM-3
15161ZAPAŁOWSKI Kacper 40,69 8,92 1GIM Sal.
16153BURZAŃSKI Krzysztof 40,87 9,1 1GIM-5
17159WILGUCKI Miłosz 41,88 10,11 1GIM Sal.
18145BRODA Miłosz 42,07 10,3 1GIM Muz.
19160TELEGA Michał 42,65 10,88 1GIM Sal.


GRUPA: B2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1170SERKIS Barbara 34,03 20GIM SA I LO
2165KULIGOWSKA Oliwia 34,23 0,2 18GIM-5
3164MACHAJ Joanna 34,79 0,76 16GIM SA I LO
4186WALCZUK Gabriela 34,88 0,85 14GIM Sal.
5166FEDYK Sabina 35,89 1,86 12GIM MODRZE.
6163KROCZEK Zuzanna 36,86 2,83 10GIM-1
7184CAPECKA Katarzyna 36,91 2,88 8GIM Sal.
8176CHARATONIK Katarzyna 37,94 3,91 6GIM-5
9179SKRZYPEK Pamela 40,46 6,43 4GIM-5
10169WYRWICZ Amelia 40,85 6,82 3GIM-1
11171ŚLIWA Patrycja 41,02 6,99 2GIM SA I LO
12173BRUŹDZIŃSKA Patrycja 41,45 7,42 1GIM SA I LO
13178SIEWARGA Alicja 42,22 8,19 1GIM-5
14174PAWŁUCKA Adrianna 42,62 8,59 1GIM-4
15172KUCHCIŃSKA Julia 43,07 9,04 1GIM SA I LO
16168PIŚ Gabriela 43,85 9,82 1GIM MODRZE.
17167JANUSZCZYK Maria 45,81 11,78 1GIM MODRZE.
DSQ180SIERPIŃSKA Monika DSQ DSQ 0GIM-3
DSQ181LOREK Agata DSQ DSQ 0GIM-3


GRUPA: B3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1190BOCHNIAK Marcin 28,66 20GIM SA I LO
2203JARMISZEWSKI Mikołaj 31,33 2,67 18GIM Sal.
3204KISIEL Michał 31,35 2,69 16GIM Sal.
4191DĘBICKI Krzysztof 32,3 3,64 14GIM SA I LO
5192PĘTKOWSKI Jakub 32,83 4,17 12GIM-4
6189RUSZEL Przemyslaw 33,64 4,98 10GIM-1
7196ŁAPIŃSKI Rafał 34,17 5,51 8GIM-5
8188KOROBCZAK Tomasz 34,95 6,29 6GIM-1
9197IWANECZKO Krzysztof 36,29 7,63 4GIM Muz.
10201LEŚKO Wojciech 37,4 8,74 3GIM Sal.
11194MUCHA Mateusz 38,54 9,88 2GIM-5
12198DARZYCKI Sebastian 39,62 10,96 1GIM-1
13200ZIELIŃSKI Hubert 46,88 18,22 1GIM-3
DSQ195TOBIASZ Michał DSQ DSQ 0GIM-5
DSQ193ROZMUS Damian DSQ DSQ 0GIM-4


GRUPA: B4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1206PĘTKOWSKA Kinga 32,55 20GIM-4
2216BIAŁACHOWSKA Ewa 33,32 0,77 18GIM SA I LO
3207KAZIENKO Wiktoria 39,2 6,65 16GIM-4
4213MAKUCH Olga 39,27 6,72 14GIM Sal.
5209KOWALSKA Karolina 40,04 7,49 12GIM-3
6212WIŚNIEWSKA Aleksandra 48,36 15,81 10GIM Sal.
7215GARDECKA Patrycja 48,42 15,87 8GIM Sal.
DSQ210KRUCZEK Karolina DSQ DSQ 0GIM-3


GRUPA: C1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1222PAWUL Tomasz 31,35 20I LO
2221BOCHNIAK Maciej 31,65 0,3 18I LO
3225HORODYCKI Kamil 32,14 0,79 16II LO
4228JĘDRUCH Kuba 32,49 1,14 14ZSEiO
5227ŚLIWA Michał 32,66 1,31 12II LO
6223LEŚNY Mateusz 34,15 2,8 10I LO
7229LIWEM Marcel 34,23 2,88 8ZSEiO
8224MAJEWSKI Artur 36,96 5,61 6I LO
9232BŁACHUT Konrad 38,88 7,53 4ZSEiO
10231PISARSKI Grzegorz 39,51 8,16 3ZSEiO
11226MARIO Pasek 40,91 9,56 2II LO
12230PIECHOTA Marin 01:06,5 35,18 1ZSEiO


GRUPA: C2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1234SOROCKA Małgorzata 31,63 20I LO
2237GRABOWSKA Katarzyna 32,63 1 18I LO
3240WOJNAROWICZ Małgorzata 34,83 3,2 16ZSEiO
4233MICHALCEWICZ Karolina 34,89 3,26 14I LO
5236URBAŃSKA Aleksandra 35,23 3,6 12I LO
6235KUNCELMAN Anna 36,71 5,08 10I LO
7239WILGUCKA Emilia 39,55 7,92 8II LO


PODSUMOWANIE - II runda
Liczba zawodników: 178


SZKOŁY PODSTAWOWE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Szkoła Podstawowa Nr 16 14 76
2 Szkoła Podstawowa Nr 15 12 72
3 Szkoła Podstawowa Nr 11 14 68
4 Szkoła Podstawowa Nr 6 10 58
5 Szkoła Podstawowa Nr 4 19 46
6 Szkoła Podstawowa Nr 5 5 44
7 Szkoła Podstawowa Nr 14 18 38
8 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych 3 15
9 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 3 7


SZKOŁY GIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO 12 84
2 Gimnazjum Salezjańskie 13 59
3 Gimnazjum Nr 4 6 52
4 Gimnazjum Nr 5 9 48
5 Gimnazjum Nr 1 8 41
6 Niepubliczne Gimnazjum im. Heleny Modrzejewskiej 3 14
7 Gimnazjum Nr 3 8 13
8 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych 2 5


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 I Liceum Ogólnokształcące 9 90
2 Zespół Szkoł Elektronicznych i Ogólnokształcących 6 42
3 II Liceum Ogólnokształcące 4 38




 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda