Jesteś tutaj: strona główna » przemyska liga szkolna

 
Przemyska Liga Szkolna - PODSUMOWANIE
GRUPA: A1
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III IV PUNKTÓW
1 ROJEK Adam SP-16 20 20 20 20 80
2 ROJEK Piotr SP-16 18 18 18 18 72
3 GIBALEWICZ Grzegorz SP-11 16 16 16 16 64
4 GRZEGORZAK Gabriel SP-6 8 12 12 14 46
5 MAZUR Łukasz SP-14 12 14 14 40
6 PYRCZ Jakub SP-6 10 6 6 12 34
7 IGIELSKI Michał SP-14 4 10 10 24
8 SEMKÓW Wojciech SP-14 14 0 8 22
9 KULIGOWSKI Maciej SP-6 6 3 10 19
10 KROCZEK Karol SP-14 1 8 1 10
11 WIĘCH Konrad SP-16 3 4 2 9
12 BAJOREK Patryk SP-4 1 3 1 5
13 POPŁAWSKI Ziemowit SP-Muz. 4 4
13 DAŃKO Bartosz SP-4 1 2 1 4
15 GRODECKI Miłosz SP-4 1 1 1 3
16 KRUSZYŃSKI Maciej SP-16 2 0 2
17 DZIK Bruno SP-15 1 0 1
17 MAZUR Michał SP-15 1 0 1
19 ZARAŃSKI Bartosz SP-16 0 0


GRUPA: A2
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III IV PUNKTÓW
1 SZUPER Natalia SP-15 20 20 20 20 80
2 HAJDUK Martyna SP-5 18 18 18 18 72
3 DOBOSIEWICZ Aleksandra SP-14 14 14 16 16 60
4 KOSTERKIEWICZ Wiktoria SP-11 12 12 14 14 52
5 GORZELNIK Julia SP-6 10 16 12 12 50
6 ŚLIWA Zuzanna SP-16 16 10 26
7 BACZA Zuzanna SP-4 1 6 8 10 25
8 SURMACZ Urszula SP-16 4 4 10 18
9 FLADER Karolina SP-4 2 6 8
9 NIEBIESZCZAŃSKA Jagoda SP-4 8 8
9 CIELECKA Joanna SP-14 8 8
12 MOTYL Amelia SP-14 6 6
13 KĘDZIERSKA Dominika SP-14 3 0 3
14 MARKOWICZ Julia SP-14 1 1


GRUPA: A3
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III IV PUNKTÓW
1 ŚLIWA Bartosz SP-16 20 20 20 20 80
2 MIŚKO Paweł SP-Muz. 12 12 18 16 58
3 PUCHALSKI Kajetan SP-14 14 18 8 4 44
4 GROCHOWICZ Gracjan SP-16 3 14 12 14 43
5 TOKARSKI Kacper SP-4 16 10 10 6 42
6 KRUSZYŃSKI Paweł SP-16 6 16 18 40
7 DOBOSIEWICZ Jakub SP-14 8 16 14 38
8 WIŚNIEWSKI Hubert SP-Muz. 10 1 12 23
9 KUCHARSKI Jakub SP-14 4 6 1 10 21
10 RADOCHOŃSKI Jakub SP-14 18 1 19
11 PYRCZ Mikołaj SP-6 1 3 6 8 18
12 MAZUR Bartosz SP-14 1 8 4 13
13 SKOWRONEK Marcin SP-4 1 4 3 8
14 ZAGULAK Filip SP-4 1 1 1 2 5
14 KILON Jan SP-6 2 3 5
16 HISZPAN Stanisław SP-11 1 1 2 4
17 JANECZKO Jakub SP-4 1 1 1 3
17 BAJOREK Hubert SP-4 1 1 1 3
17 GÓRKA Kacper SP-11 1 1 1 3
17 BOGUCKI Wojciech SP-15 1 1 1 3
17 URBAN Miłosz SP-5 2 1 3
17 GRUSZECKI Jakub SP-11 1 1 1 3
23 SZCZEPAŃSKI Jakub SP-6 1 1 2
24 KUNIEC Patryk SP-6 1 1
24 POPŁAWSKI Mikołaj SP-Muz. 1 1


GRUPA: A4
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III IV PUNKTÓW
1 SZUPER Julia SP-15 20 20 20 20 80
2 MARTOWICZ Maja SP-11 18 18 18 18 72
3 MAZUR Milena SP-4 14 16 16 16 62
4 BRONKOWSKA Gabriela SP-4 16 14 14 14 58
5 KACZOR Weronika SP-15 12 12 12 12 48
6 SKOWRONEK Joanna SP-4 8 8 6 10 32
6 ŚMIGIELSKA Marcelina SP-16 4 10 10 8 32
8 SKŁADAN Patrycja SP-14 10 0 8 18
9 TAWORSKA Oliwia SP-14 6 4 6 16
10 ZŁOTUCHA Iga SP-MODRZ. 1 4 3 8
11 KOPCIUCH Kamila SP-5 2 0 2 3 7
11 ZAREMBA Julia SP-5 1 6 7
13 OCZKO Zuzanna SP-6 4 4
14 WARECKA Julia SP-4 3 0 3
15 SIEŃKO Weronika SP-14 1 1


GRUPA: A5
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III IV PUNKTÓW
1 GRZEGORZAK Kacper SP-6 20 20 14 18 72
2 DUPLAGA Paweł SP-14 16 18 12 16 62
3 MACHAJ Paweł SP-11 18 12 16 10 56
4 WALCZUK Jakub SP-14 14 20 20 54
4 MARTOWICZ Mikołaj SP-11 12 10 18 14 54
6 DUPLAGA Tomasz SP-14 10 16 10 12 48
7 SARZYŃSKI Konrad SP-4 4 14 8 26
8 WITALIS Filip SP-Muz. 1 2 6 8 17
9 GORZELNIK Sebastian SP-6 6 4 4 14
10 SOLARZ Krystian SP-16 4 8 12
11 HRYNISZYN Adrian SP-16 1 1 3 6 11
12 SEMKÓW Paweł SP-14 1 6 1 8
12 GOŁAWSKI Bartosz SP-16 8 8
14 PEMPUŚ Bernard SP-16 1 1 1 3 6
14 BOGUCKI Piotr SP-15 1 1 4 6
16 BARTKOWIAK Karol SP-11 1 1 2 4
16 DAŃKO Jakub SP-4 3 1 4
18 ŻÓŁKIEWICZ Adrian SP-15 1 1 1 3
18 ZAWALSKI Karol SP-11 1 1 1 3
20 BEDNARSKI Marek SP-11 1 1 2
20 BUSZ Jan SP-4 1 1 2
20 RESZKA Rafał SP-4 2 2
20 DUDEK Eryk SP-14 1 1 2
24 SULIBA Dawid SP-Muz. 1 1
24 WASIEWICZ Konrad SP-Muz. 1 1
24 GAJDA Michał SP-15 0 1 1


GRUPA: A6
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III IV PUNKTÓW
1 BIELECKA Iwona SP-15 20 20 20 20 80
2 KIERYK Anna SP-5 16 16 18 18 68
3 SUMIEC Karolina SP-4 4 18 12 16 50
4 PYRCZ Izabela SP-6 0 12 16 14 42
5 KAMIŃSKA Paulina SP-5 14 10 14 38
6 POGORZELEC Patrycja SP-14 8 14 8 30
7 GRUSZECKA Hanna SP-11 12 6 6 24
8 DRABCZYŃSKA Katarzyna SP-14 18 18
9 PIŚ Kalina SP-MODRZ. 1 0 1 12 14
10 BOGUCKA Elżbieta SP-15 1 1 10 12
11 NAWOROL Aleksandra SP-16 6 1 4 11
11 FLADER Kinga SP-4 10 1 11
13 NIEBIESZCZAŃSKA Gabriela SP-4 1 8 9
14 MAKUCH Aleksandra SP-MODRZ. 1 3 3 7
14 LEŚNIAK Aleksandra SP-11 1 4 2 7
16 ŚWIERZYŃSKA Izabela SP-14 3 1 1 5
17 BRZUCHACZ Joanna SP-11 1 2 1 4
18 LEW Kinga SP-14 2 2
18 MAZUR Justuna SP-15 1 1 2
20 WIĘCH Weronika SP-16 1 1


GRUPA: B1
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III IV PUNKTÓW
1 ŻACZEK Bartosz GIM-5 20 20 20 18 78
2 JAŁOCHA Mateusz GIM SA I LO 14 12 18 20 64
3 GRABOWSKI Filip GIM SA I LO 16 16 12 14 58
4 PILCH Piotr GIM SA I LO 12 8 14 16 50
5 BARTOCHA Łukasz GIM-1 18 14 16 48
6 MACHAJ Miłosz GIM SA I LO 8 10 10 10 38
7 HRYNISZYN Kamil GIM-4 10 4 8 12 34
8 HOŁOTA Sebastian GIM-3 1 18 19
9 BURZAŃSKI Krzysztof GIM-5 1 1 3 8 13
10 SOLARZ Jakub GIM Sal. 1 2 6 9
11 WILK Patryk GIM-3 1 6 7
12 SITARZ Bartosz GIM-3 6 6
13 LEŚNIAK Artur GIM-3 4 1 5
13 WRONA Paweł GIM-1 1 4 5
15 KACZOR Marcin GIM-1 1 3 4
16 RESZKA Jakub GIM SA I LO 3 3
16 BRODA Miłosz GIM Muz. 1 2 3
16 WILGUCKI Miłosz GIM Sal. 1 1 1 3
19 BERESTECKI Michał GIM Sal. 1 1 2
19 KĘDZIERSKI Piotr GIM-1 2 2
19 TELEGA Michał GIM Sal. 1 1 2
19 ZAPAŁOWSKI Kacper GIM Sal. 1 1 2
23 WOJDYŁA Bartłomiej GIM Muz. 1 1
23 KACZMARCZYK Jakub GIM Sal. 1 1
23 RZEŹNICZEK Mateusz GIM-4 1 1


GRUPA: B2
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III IV PUNKTÓW
1 KULIGOWSKA Oliwia GIM-5 16 18 20 20 74
2 WALCZUK Gabriela GIM Sal. 20 14 16 14 64
2 MACHAJ Joanna GIM SA I LO 14 16 18 16 64
4 SERKIS Barbara GIM SA I LO 10 20 12 18 60
5 FEDYK Sabina GIM MODRZE. 18 12 14 14 58
6 CAPECKA Katarzyna GIM Sal. 8 8 8 10 34
7 KROCZEK Zuzanna GIM-1 10 10 20
8 ŚLIWA Patrycja GIM SA I LO 2 2 6 8 18
9 SKRZYPEK Pamela GIM-5 1 4 2 6 13
10 SIERPIŃSKA Monika GIM-3 12 0 12
11 CHARATONIK Katarzyna GIM-5 1 6 4 11
12 BRUŹDZIŃSKA Patrycja GIM SA I LO 6 1 3 10
13 PIŚ Gabriela GIM MODRZE. 3 1 1 3 8
14 PAWŁUCKA Adrianna GIM-4 1 1 1 4 7
15 WYRWICZ Amelia GIM-1 3 1 4
15 LOREK Agata GIM-3 4 0 4
17 JANUSZCZYK Maria GIM MODRZE. 1 1 1 3
17 KUCHCIŃSKA Julia GIM SA I LO 1 1 1 3
19 TOMASZEWSKA Monika GIM-1 1 0 1
19 SIEWARGA Alicja GIM-5 1 1
19 KIEŁT Joanna GIM Sal. 1 1
19 KĘSICKA Dominika GIM Sal. 1 1


GRUPA: B3
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III IV PUNKTÓW
1 BOCHNIAK Marcin GIM SA I LO 20 20 20 20 80
2 JARMISZEWSKI Mikołaj GIM Sal. 16 18 12 16 62
2 DĘBICKI Krzysztof GIM SA I LO 14 14 16 18 62
4 KISIEL Michał GIM Sal. 18 16 14 12 60
5 PĘTKOWSKI Jakub GIM-4 12 12 18 14 56
6 RUSZEL Przemysław GIM-1 8 10 8 8 34
7 TOBIASZ Michał GIM-5 10 0 10 20
8 ŁAPIŃSKI Rafał GIM-5 3 8 6 17
8 ROZMUS Damian GIM-4 6 0 1 10 17
8 KOROBCZAK Tomasz GIM-1 2 6 3 6 17
11 LEŚKO Wojciech GIM Sal. 1 3 4 8
11 IWANECZKO Krzysztof GIM Muz. 4 4 8
13 MUCHA Mateusz GIM-5 1 2 2 5
14 ZIELIŃSKI Hubert GIM-3 1 1 2
14 DARZYCKI Sebastian GIM-1 1 1 2
16 HUK Aleksander GIM Sal. 1 1
16 PACUŁA Karol GIM-1 1 1
16 TOMASZEWSKI Eryk GIM-1 1 1


GRUPA: B4
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III IV PUNKTÓW
1 BIAŁACHOWSKA Ewa GIM SA I LO 18 18 20 20 76
1 PĘTKOWSKA Kinga GIM-4 20 20 18 18 76
3 MAKUCH Olga GIM Sal. 12 14 16 14 56
4 KAZIENKO Wiktoria GIM-4 16 16 16 48
5 KOWALWSKA Karolina GIM-3 14 12 26
6 WIŚNIEWSKA Aleksandra GIM Sal. 3 10 12 25
7 GARDECKA Patrycja GIM Sal. 4 8 10 22
8 KORNECKA Dominika GIM Sal. 6 14 20
9 KRUCZEK Karolina GIM-3 10 0 10
10 BEREZA Izabela GIM-4 8 8


GRUPA: C1
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III IV PUNKTÓW
1 BOCHNIAK Maciej I LO 16 18 16 20 70
2 ŚLIWA Michał II LO 20 12 18 18 68
3 PAWUL Tomasz I LO 18 20 20 58
4 JĘDRUCH Kuba ZSEiO 3 14 6 16 39
5 LEŚNY Mateusz I LO 10 10 14 34
6 MAJEWSKI Artur I LO 12 6 14 32
7 HORODYCKI Kamil II LO 14 16 30
8 PISARSKI Grzegorz ZSEiO 6 3 12 21
9 SUMIEC Michał I LO 8 12 20
9 LIWEM Marcel ZSEiO 4 8 8 20
11 ŚWIERCZ Sebastian I LO 10 10
12 MARIO Pasek II LO 1 2 4 7
13 BŁACHUT Konrad ZSEiO 1 4 5
14 PIECHOTA Marin ZSEiO 2 1 3


GRUPA: C2
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III IV PUNKTÓW
1 GRABOWSKA Katarzyna I LO 16 18 18 20 72
1 SOROCKA Małgorzata I LO 20 20 20 12 72
3 WOJNAROWICZ Małgorzata ZSEiO 14 16 16 16 62
4 MICHALCEWICZ Karolina I LO 18 14 32
5 WILGUCKA Emilia II LO 8 8 14 30
6 KUNCELMAN Anna I LO 10 10 20
7 MAZUR Dominika II LO 18 18
8 ŻACZEK Magdalena I LO 14 14
9 KUBICKA Aleksandra I LO 12 12
9 URBAŃSKA Aleksandra I LO 12 12



KLASYFIKACJA SZKÓŁ


SZKOŁY PODSTAWOWE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Szkoła Podstawowa Nr 16 17 305
2 Szkoła Podstawowa Nr 11 14 298
3 Szkoła Podstawowa Nr 15 12 259
4 Szkoła Podstawowa Nr 6 12 211
5 Szkoła Podstawowa Nr 5 6 188
6 Szkoła Podstawowa Nr 4 22 182
7 Szkoła Podstawowa Nr 14 26 173
8 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych 7 104
9 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 3 29


SZKOŁY GIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO 13 328
2 Gimnazjum Salezjańskie 18 239
3 Gimnazjum Nr 4 8 231
4 Gimnazjum Nr 5 9 208
5 Gimnazjum Nr 1 12 127
6 Niepubliczne Gimnazjum im. Heleny Modrzejewskiej 3 69
7 Gimnazjum Nr 3 9 18
8 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych 3 12


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 I Liceum Ogólnokształcące 13 312
2 II Liceum Ogólnokształcące 5 153
3 Zespół Szkoł Elektronicznych i Ogólnokształcących 6 145




 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda