Jesteś tutaj: strona główna » przemyska liga szkolna

 
Przemyska Liga Szkolna - PODSUMOWANIE
GRUPA: A1
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II PUNKTÓW
1 GRZEGORZAK Gabriel SP-6 20 20 40
2 KULIGOWSKI Maciej SP-4 18 14 32
2 ŚMIGIELSKI Kacper SP-16 16 16 32
4 RADOCHOŃSKI Michał SP-14 12 10 22
5 DUDA Dominik SP-15 18 18
6 HRYNISZYN Jan SP-MUZ 14 14
6 PUCHALSKI Maciej SP-14 8 6 14
8 JĘDRUCH Mikołaj SP-6 12 12
9 BAJOREK Patryk SP-4 10 10
10 ANTONIK Tymoteusz SP-6 8 8
11 HRYNISZYN Andrzej SP-MUZ 6 6


GRUPA: A2
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II PUNKTÓW
1 HAJDUK Martyna SP-4 20 20 40
2 ŚLIWA Zuzanna SP-16 18 16 34
3 CZERNECKA Julia SP-4 12 18 30
3 POLIŃSKA Patrycja SP-16 16 14 30
5 GORZELNIK Julia SP-6 14 10 24
6 MAKSYM Aleksandra SP-16 10 12 22
7 PUCHALSKA Maja SP-14 8 0 8
7 BASISTA Dominika SP-4 8 8
9 MAZUR Natalia SP-14 0 0


GRUPA: A3
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II PUNKTÓW
1 ROJEK Adam SP-16 20 20 40
2 ROJEK Piotr SP-16 18 18 36
3 PYRCZ Mikołaj SP-6 14 16 30
4 GROCHOWICZ Gracjan SP-16 16 12 28
5 GIBALEWICZ Grzegorz SP-11 12 8 20
5 POGORZELEC Michał SP-14 10 10 20
7 HISZPAN Stanisław SP-11 4 14 18
8 BIELEC Miłosz SP-4 8 4 12
9 GRUSZECKI Jakub SP-11 1 6 7
10 MAZUR Łukasz SP-14 6 6
11 IGIELSKI Michał SP-14 1 3 4
11 PYRCZ Jakub SP-6 3 1 4
13 SZCZĄCHOR Piotr SP-14 1 2 3
14 KOWALCZYK Sebastian SP-4 1 1 2
14 ZIELENIECKI Wiktor SP-4 1 1 2
14 SIDOR Jakub SP-4 1 1 2
14 WIĘCZ Konrad SP-16 1 1 2
14 ZAGULAK Filip SP-4 2 2
19 SZAŁYGA Aleksander SP-16 1 1
20 FEDYK Kacper SP-14 0 0


GRUPA: A4
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II PUNKTÓW
1 MARTOWICZ Maja SP-11 20 18 38
1 SZUPER Natalia SP-15 18 20 38
3 GOŁAWSKA Aleksandra SP-16 14 18 32
4 MAZUR Milena SP-4 16 14 30
5 ŚMIGIELSKA Marcelina SP-16 12 12 24
6 DOBOSIEWICZ Aleksandra SP-14 6 10 16
7 KOSTERKIEWICZ Wiktoria SP-11 10 10
8 KOPCIUCH Kamila SP-5 8 8
8 FLADER Karolina SP-4 8 8
10 SŁABY Julia SP-14 3 3 6
10 BASISTA Karolina SP-4 6 6
12 HAWRYŚ Karolina SP-14 4 0 4
12 CHOMA Adrianna SP-6 4 4


GRUPA: A5
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II PUNKTÓW
1 MARTOWICZ Mikołaj SP-11 18 20 38
1 ŚLIWA Bartosz SP-16 20 18 38
3 RADOCHOŃSKI Jakub SP-14 16 14 30
4 KRUSZYŃSKI Paweł SP-16 12 10 22
5 MACHAJ Paweł SP-11 16 16
6 DOBOSIEWICZ Jakub SP-14 14 1 15
7 PUCHALSKI Kajetan SP-14 6 8 14
8 HRYNISZYN Adrian SP-16 1 12 13
9 WITALIS Filip SP-MUZ 10 10
10 DUDEK Eryk SP-14 8 1 9
11 PEMPUŚ Bernard SP-16 2 6 8
12 RESZKA Paweł SP-4 3 2 5
12 TOKARSKI Kacper SP-4 1 4 5
14 KUCHARSKI Jakub SP-14 4 4
15 SZCZUKIEWICZ Mateusz SP-6 3 3
16 GÓRKA Kacper SP-11 1 1 2
17 GRODECKI Oskar SP-4 1 1
17 WIŚNIEWSKI Hubert SP-MUZ 1 1
17 SIDOR Kamil SP-4 1 1
17 WASIEWICZ Konrad SP-MUZ 1 1
17 ŻÓŁKIEWICZ Adrian SP-15 1 1


GRUPA: A6
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II PUNKTÓW
1 KACZOR Weronika SP-15 20 18 38
1 SZUPER Julia SP-15 18 20 38
3 BRONKOWSKA Gabriela SP-4 14 16 30
3 POGORZELEC Patrycja SP-14 16 14 30
5 MAKUCH Aleksandra SP-11 12 8 20
6 SKŁADAN Patrycja SP-14 4 10 14
7 SKOWRONEK Joanna SP-4 8 4 12
7 TAWORSKA Oliwia SP-14 6 6 12
7 KATAN Klaudia SP-6 12 12
10 FLADER Kinga SP-4 10 0 10
11 MAZUR Justyna SP-15 3 3


GRUPA: B1
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II PUNKTÓW
1 GRZEGORZAK Kacper GIM-SAILO 20 20 40
2 JAŁOCHA Mateusz GIM-SAILO 16 18 34
3 DUPLAGA Paweł GIM-SAILO 14 14 28
4 GOŁAWSKI Bartosz GIM-4 10 16 26
5 GRABOWSKI Filip GIM-SAILO 8 12 20
6 WALCZUK Jakub GIM-1 18 0 18
7 SOLARZ Krystian GIM-4 3 10 13
8 DUPLAGA Tomasz GIM-SAILO 12 0 12
9 STRZELECKI Patryk GIM-5 8 8
10 GORZELNIK Sebastian GIM-1 6 0 6
11 MARSZAŁ Ignacy GIM-1 4 4
12 MISIEWICZ Gabriel GIM-4 2 2
13 BUKSA Bartłomiej GIM-4 1 1
13 BURZAŃSKI Piotr GIM-5 1 1
15 PAWŁOWSKI Bartek GIM-5 0 0


GRUPA: B2
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II PUNKTÓW
1 BIELECKA Iwona GIM-SAL 20 20 40
2 FEDYK Sabina GIM-SAL 18 18 36
3 PYRCZ Izabela GIM-SAILO 14 16 30
3 SERKIS Barbara GIM-SAILO 16 14 30
5 KIERYK Anna GIM-SAILO 12 10 22
5 MACHAJ Joanna GIM-SAILO 10 12 22
7 DRABCZYŃSKA Katarzyna GIM-SAILO 6 8 14
7 SUMIEC Karolina GIM-5 8 6 14
9 WYRWICZ Amelia GIM-1 3 4 7
10 INGLOT Adrianna GIM-5 4 1 5
11 NIEBIESZCZAŃSKA Gabriela GIM-5 1 3 4
12 TOMASZEWSKA Monika GIM-1 2 1 3
13 BŁOŃSKA Kamila GIM-4 2 2
14 WIĘCZ Weronika GIM-4 1 1
14 CHARATONIK Katarzyna GIM-5 1 1


GRUPA: B3
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II PUNKTÓW
1 ŚLIWA Grzegorz GIM-4 18 20 38
2 HRYNISZYN Kamil GIM-4 16 18 34
3 BARTOCHA Łukasz GIM-1 14 14 28
3 PILCH Piotr GIM-SAILO 12 16 28
5 MACHAJ Miłosz GIM-SAILO 10 10 20
5 ŻACZEK Bartosz GIM-5 20 20
7 WRONA Paweł GIM-1 4 12 16
8 DOMAGALISKI Marek GIM-5 1 8 9
9 PAWŁUCKI Piotr GIM-SAL 8 8
10 TELEGA Michał GIM-SAL 1 6 7
11 KWIATKOWSKI Krystian GIM-4 6 6
12 BURZAŃSKI Krzysztof GIM-5 3 3
13 BERESTECKI Michał GIM-SAL 2 2
14 JURKIEWICZ Maksymilian GIM-5 1 1
14 KACZOR Marcin GIM-1 1 1
14 ROMANEK Patryk GIM-5 1 1
14 RZEŹNICZEK Mateusz GIM-4 1 1


GRUPA: B4
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II PUNKTÓW
1 KULIGOWSKA Oliwia GIM-5 20 20 40
2 WALCZUK Gabriela GIM-SAL 18 18 36
3 SIEWARGA Alicja GIM-5 16 16


GRUPA: C1
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II PUNKTÓW
1 BOCHNIAK Maciej I-LO 18 20 38
2 BOCHNIAK Marcin I-LO 20 16 36
3 PAWUL Tomasz I-LO 16 18 34
4 DĘBICKI Krzysztof I-LO 14 14 28
5 PĘTKOWSKI Jakub II-LO 12 12 24
6 JARMISZEWSKI Mikołaj I-LO 10 10
7 KSIEL Michał II-LO 8 8
8 JĘDRUCH Kuba ZSEiO 6 6
9 LIWEŃ Marcel ZSEiO 4 4
10 SZTABA Patryk II-LO 3 3
11 PISARSKI Grzegorz ZSEiO 2 2
12 BEDNARZ Grzegorz II-LO 1 1
12 BERESTECKI Dominik II-LO 1 1


GRUPA: C2
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II PUNKTÓW
1 PĘTKOWSKA Kinga II-LO 18 20 38
2 SOROCKA Małgorzata I-LO 20 16 36
3 BIAŁOCHOWSKA Ewa I-LO 16 18 34
4 ŁABA Jagoda I-LO 16 14 30
5 GRABOWSKA Katarzyna I-LO 10 8 18
5 WOJNAROWICZ Małgorzata ZSEiO 8 10 18
7 KUBICKA Aleksandra I-LO 12 12
7 STADNIK Aleksandra II-LO 12 12
9 WILGUCKA Emilia II-LO 6 6
10 SKOWRONEK Ola II-LO 4 4
11 JASINA Justyna II-LO 3 3



KLASYFIKACJA SZKÓŁ


SZKOŁY PODSTAWOWE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Szkoła Podstawowa Nr 16 15 176
2 Szkoła Podstawowa Nr 4 20 143
3 Szkoła Podstawowa Nr 11 9 142
4 Szkoła Podstawowa Nr 15 6 136
5 Szkoła Podstawowa Nr 6 9 112
6 Szkoła Podstawowa Nr 14 20 89
7 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych 5 32
8 Szkoła Podstawowa Nr 5 1 8


SZKOŁY GIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO 12 132
2 Gimnazjum Salezjańskie 7 128
3 Gimnazjum Nr 4 10 113
4 Gimnazjum Nr 5 14 101
5 Gimnazjum Nr 1 8 74


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 I Liceum Ogólnokształcące 10 174
2 II Liceum Ogólnokształcące 10 82
3 Zespół Szkoł Elektronicznych i Ogólnokształcących 4 30




 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda