Jesteś tutaj: strona główna » przemyska liga szkolna

 
Przemyska Liga Szkolna - PODSUMOWANIE
GRUPA: A1
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III PUNKTÓW
1 ŚMIGIELSKI Kacper SP-16 20 20 18 58
2 ANTONIK Tymoteusz SP-6 18 18 20 56
3 JĘDRUCH Mikołaj SP-6 16 14 16 46
4 BARCZAK Norbert SP-16 14 16 14 44
5 KROCZEK Karol SP-14 10 8 10 28
6 KACZMARZ Emil SP-6 8 3 12 23
7 KLEIN Michał SP-4 12 10 22
8 KOSTECKI Kacper SP-6 12 12
9 RACZKOWSKI Ernest SP-16 0 2 8 10
9 GRZEŚKIEWICZ Michał SP-6 4 6 10
11 BIELEC Maciej SP-4 6 6


GRUPA: A2
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III PUNKTÓW
1 HAJDUK Martyna SP-4 20 20 20 60
2 DĄBEK Katarzyna SP-11 16 12 16 44
3 ŚLIWA Zuzanna SP-16 0 18 18 36
4 MAKSYM Aleksandra SP-16 18 16 34
5 BASISTA Dominika SP-4 0 10 14 24
6 LĄG Małgorzata SP-11 8 12 20
7 FIAŁKIEWICZ Martyna SP-5 14 4 18
8 RYKOWSKA Zofia SP-4 0 14 14
9 BINKO Wiktoria SP-11 6 6


GRUPA: A3
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III PUNKTÓW
1 ROJEK Adam SP-16 20 20 20 60
2 ROJEK Piotr SP-16 18 16 18 52
3 GIBALEWICZ Grzegorz SP-11 16 18 16 50
4 IGIELSKI Michał SP-14 12 14 14 40
5 GRZEGORZAK Gabriel SP-6 14 10 12 36
6 DUDA Dominik SP-15 12 10 22
7 KULIGOWSKI Maciej SP-4 10 6 4 20
8 PYRCZ Jakub SP-6 8 4 6 18
9 BUĆ Artur SP-16 0 8 8 16
10 SIENKIEWICZ Hubert SP-16 4 6 1 11
11 KRUSZYŃSKI Maciej SP-16 6 3 9
12 MALARCZUK Piotr SP-11 2 3 5
13 WOJDYLAK Paweł SP-5 2 2
14 DZIK Bruno SP-15 1 1


GRUPA: A4
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III PUNKTÓW
1 SZUPER Natalia SP-15 20 20 20 60
2 CZARNECKA Julia SP-4 16 18 18 52
3 GOŁAWSKA Aleksandra SP-16 18 16 16 50
4 KOSTERKIEWICZ Wiktoria SP-11 14 14 14 42
5 SKOKAN Zofia SP-16 10 12 12 34
6 LIWEŃ Gabriela SP-6 8 10 10 28
7 GORZELNIK Julia SP-6 12 8 20
8 FLADER Karolina SP-4 6 3 6 15
9 KACZMARZ Wiktoria SP-6 2 2 8 12
10 POGORZELEC Paulina SP-14 4 6 10
11 POGORZELEC Zuzanna SP-14 3 1 3 7
12 CHOMA Adrianna SP-6 1 4 5
13 DOBOSIEWICZ Aleksandra SP-14 4 4
14 POGORZELEC Paulina SP-14 2 2


GRUPA: A5
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III PUNKTÓW
1 ŚLIWA Bartosz SP-16 20 20 20 60
2 PYRCZ Mikołaj SP-6 18 18 16 52
3 GROCHOWICZ Gracjan SP-16 10 14 18 42
4 POGORZELEC Michał SP-14 14 10 14 38
5 BIELEC Miłosz SP-4 16 8 10 34
6 TOKARSKI Kacper SP-4 12 6 12 30
7 GRUSZECKI Jakub SP-11 6 3 8 17
8 RADOCHOŃSKI Jakub SP-14 16 16
9 KRUSZYŃSKI Paweł SP-16 0 12 12
10 ZAGULAK Filip SP-4 8 1 9
11 HISZPAN Stanisław SP-11 0 2 6 8
12 KAWKA Jakub SP-16 4 3 7
13 SZAŁYGA Aleksander SP-16 0 1 4 5
14 SIDOR Jakub SP-4 3 1 4
14 PUCHALSKI Kajetan SP-14 4 4
16 KUĆMIERCZYK Aleksander SP-4 2 1 3
17 DROŃ Karol SP-15 0 1 1


GRUPA: A6
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III PUNKTÓW
1 SZUPER Julia SP-15 20 20 20 60
2 MARTOWICZ Maja SP-11 18 18 16 52
3 KACZOR Weronika SP-15 16 16 14 46
3 BRONKOWSKA Gabriela SP-4 14 14 18 46
5 KOWALIK Justyna SP-4 12 12 12 36
6 BASISTA Karolina SP-4 8 6 10 24
7 KOWALIK Wiktoria SP-4 6 8 6 20
8 SKOWRONEK Joanna SP-4 10 8 18
9 SMIGIELSKA Marcelina SP-16 3 10 13
10 KURCZ Julia SP-5 4 4 4 12
11 OLEJARZ Gabriela SP-16 0 3 3
11 PODGÓRSKA Łucja SP-5 3 3


GRUPA: B1
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III PUNKTÓW
1 WALCZUK Jakub GIM-SAL 20 20 20 60
2 GRZEGORZAK Kacper GIM-SAILO 18 18 18 54
3 GOŁAWSKI Bartosz GIM-4 10 16 16 42
4 MACHAJ Paweł GIM-SAILO 8 10 12 30
5 MARTOWICZ Mikołaj GIM-SAILO 14 1 14 29
6 DUPLAGA Tomasz GIM-SAILO 16 12 28
7 HRYNISZYN Adrian GIM-4 6 14 20
7 DUPLAGA Paweł GIM-SAILO 12 8 20
7 SARZYŃSKI Konrad GIM-SAL 4 6 10 20
10 PEMPUŚ Bernard GIM-4 1 3 4
10 TRZYNA Jakub GIM-5 2 2 4
10 MARSZAŁ Ignacy GIM-1 4 4
13 WITALIS Filip GIM-5 3 3
14 SKŁADAN Kacper GIM-5 1 1 2


GRUPA: B2
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III PUNKTÓW
1 BIELECKA Iwona GIM-SAL 18 20 20 58
2 DRABCZYŃSKA Katarzyna GIM-SAILO 20 16 16 52
3 KIERYK Anna GIM-SAILO 16 14 14 44
4 PYRCZ Izabela GIM-SAILO 0 18 18 36
5 KATAN Klaudia GIM-SAILO 10 12 12 34
6 POGORZELEC Patrycja GIM-4 14 4 10 28
7 SKOKAN Anna GIM-SAL 12 6 18
8 MAKUCH Aleksandra GIM-SAILO 6 8 14
9 KAMIŃSKA Paulina GIM-1 8 3 11
10 NIEBIESZCZAŃSKA Gabriela GIM-5 10 10
11 SUMIEC Karolina GIM-5 8 8
12 ZIMOŃ Zuzanna GIM-1 4 4
13 SKALSKA Julia GIM-4 0 0 0


GRUPA: B3
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III PUNKTÓW
1 JAŁOCHA Mateusz GIM-SAILO 20 20 20 60
2 GRABOWSKI Filip GIM-SAILO 18 18 16 52
3 SOLARZ Jakub GIM-SAL 16 16 18 50
4 WILGUCKI Miłosz GIM-SAL 12 10 14 36
5 CHRZAN Karol GIM-SAL 14 14 28
6 BRATUŃ Oskar GIM-SAL 8 6 10 24
7 ZAGULAK Mariusz GIM-4 8 12 20
8 KOŁECZEK Piotr GIM-SAL 12 12
9 ŁUKAŃSKI Kamil GIM-1 10 10
10 EDER Paweł GIM-1 6 6


GRUPA: B4
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III PUNKTÓW
1 MACHAJ Joanna GIM-SAILO 18 20 20 58
2 KROCZEK Zuzanna GIM-1 16 18 16 50
3 SERKIS Barbara GIM-SAILO 20 6 18 44
3 ŚLIWA Patrycja GIM-SAILO 14 16 14 44
5 WYRWICZ Amelia GIM-1 10 14 12 36
6 CHARATONIK Katarzyna GIM-5 12 12 24
6 KUCHCIŃSKA Julia GIM-SAILO 6 8 10 24
8 BRUŹDZIŃSKA Patrycja GIM-SAILO 8 10 18
9 TOMASZEWSKA Monika GIM-1 4 4
10 FEDYK Sabina GIM-SAL 3 3


GRUPA: C1
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III PUNKTÓW
1 BOCHNIAK Marcin I-LO 20 20 20 60
2 DĘBICKI Krzysztof I-LO 18 18 18 54
3 HRYNISZYN Kamil II-LO 16 16 16 48
4 BRODZICKI Jakub II-LO 10 6 12 28
4 SUMIEC Michał I-LO 6 8 14 28
6 GAJEWSKI Adam I-LO 14 10 24
7 PĘTKOWSKI Jakub II-LO 8 14 22
8 RZEŹNICZEK Mateusz ZSEiO 12 3 15
9 MAJEWSKI Artur I-LO 12 12
10 BERESTECKI Michał II-LO 2 4 6
11 PILCH Piotr I-LO 4 4
12 GARDY Kamil ZSEiO 3 3
12 LISAK Michał ZSEiO 1 2 3
14 SENECZKO Kamil ZSEiO 1 1 2
15 GRABOWSKI Michał II-LO 1 1
16 ZAREMBA Michał ZSEiO 0 0


GRUPA: C2
MSC Nazwisko i imię Szkoła I II III PUNKTÓW
1 BIAŁACHOWSKA Ewa I-LO 18 20 20 58
2 ŁABA Jagoda I-LO 14 16 14 44
3 PĘTKOWSKA Kinga II-LO 20 16 36
4 KULIGOWSKA Oliwia II-LO 16 18 34
5 PETKOWSKA Kinga II-LO 18 18
6 KUNCELMAN Anna I-LO 12 12
7 WALCZUK Gabriela II-LO 10 10
8 SOBEK Klaudia II-LO 8 8



KLASYFIKACJA SZKÓŁ


SZKOŁY PODSTAWOWE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Szkoła Podstawowa Nr 16 19 266
2 Szkoła Podstawowa Nr 4 18 220
2 Szkoła Podstawowa Nr 6 12 220
4 Szkoła Podstawowa Nr 11 9 202
5 Szkoła Podstawowa Nr 15 6 190
6 Szkoła Podstawowa Nr 14 9 130
7 Szkoła Podstawowa Nr 5 4 35


SZKOŁY GIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO 17 234
2 Gimnazjum Salezjańskie 10 197
3 Gimnazjum Nr 4 6 114
4 Gimnazjum Nr 1 8 101
5 Gimnazjum Nr 5 6 51


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 I Liceum Ogólnokształcące 9 248
2 II Liceum Ogólnokształcące 10 149
3 Zespół Szkoł Elektronicznych i Ogólnokształcących 5 23




 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda