Jesteś tutaj: strona główna » przemyska liga szkolna

 
Przemyska Liga Szkolna - I runda
GRUPA: A1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
11ROJEK Adam 34,47 20SP-16
217ROJEK Piotr 38,22 3,75 18SP-16
35GIBALEWICZ Grzegorz 44,34 9,87 16SP-11
418SEMKÓW Wojciech 44,37 9,9 14SP-14
59MAZUR Łukasz 44,73 10,26 12SP-14
66PYRCZ Jakub 46,37 11,9 10SP-6
7231GRZEGORZAK Gabriel 47,59 13,12 8SP-6
811KULIGOWSKI Maciej 48,31 13,84 6SP-6
912IGIELSKI Michał 50,13 15,66 4SP-14
108WIĘCH Konrad 56,76 22,29 3SP-16
1110KRUSZYŃSKI Maciej 01:03,8 29,34 2SP-16
127KROCZEK Karol 01:04,9 30,43 1SP-14
13230MAZUR Michał 01:07,0 32,57 1SP-15
1413GRODECKI Miłosz 01:08,0 33,57 1SP-4
1516BAJOREK Patryk 01:12,3 37,83 1SP-4
164DZIK Bruno 01:15,5 41,03 1SP-15
172DAŃKO Bartosz 01:46,9 01:12,5 1SP-4
DSQ3ZARAŃSKI Bartosz DSQ DSQ 0SP-16


GRUPA: A2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
128SZUPER Natalia 37,12 20SP-15
226HAJDUK Martyna 45,63 8,51 18SP-5
334ŚLIWA Zuzanna 46,54 9,42 16SP-16
419DOBOSIEWICZ Aleksandra 48,55 11,43 14SP-14
532KOSTERKIEWICZ Wiktoria 50,34 13,22 12SP-11
624GORZELNIK Julia 01:02,7 25,6 10SP-6
727CIELECKA Joanna 01:02,8 25,7 8SP-14
820MOTYL Amelia 01:03,8 26,71 6SP-14
930SURMACZ Urszula 01:09,2 32,11 4SP-16
1021KĘDZIERSKA Dominika 01:09,6 32,44 3SP-14
1125FLADER Karolina 01:09,7 32,57 2SP-4
1233BACZA Zuzanna 01:09,9 32,74 1SP-4
1323MARKOWICZ Julia 01:14,8 37,71 1SP-14


GRUPA: A3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
136ŚLIWA Bartosz 33,29 20SP-16
244RADOCHOŃSKI Jakub 37,06 3,77 18SP-14
347TOKARSKI Kacper 37,85 4,56 16SP-4
449PUCHALSKI Kajetan 37,88 4,59 14SP-14
556MIŚKO Paweł 39,18 5,89 12SP-Muz.
641WIŚNIEWSKI Hubert 39,8 6,51 10SP-Muz.
743DOBOSIEWICZ Jakub 40,4 7,11 8SP-14
855KRUSZYŃSKI Paweł 41,12 7,83 6SP-16
945KUCHARSKI Jakub 41,48 8,19 4SP-14
1039GROCHOWICZ Gracjan 41,56 8,27 3SP-16
1154URBAN Miłosz 43,01 9,72 2SP-5
1253PYRCZ Mikołaj 43,35 10,06 1SP-6
1357HISZPAN Stanisław 44,03 10,74 1SP-11
1458BOGUCKI Wojciech 44,07 10,78 1SP-15
1537MAZUR Bartosz 44,44 11,15 1SP-14
1650SKOWRONEK Marcin 45,62 12,33 1SP-4
1738ZAGULAK Filip 45,76 12,47 1SP-4
1846SZCZEPAŃSKI Jakub 47,62 14,33 1SP-6
1942GRUSZECKI Jakub 49,8 16,51 1SP-11
2048GÓRKA Kacper 50,63 17,34 1SP-11
2140BAJOREK Hubert 58,27 24,98 1SP-4
2235JANECZKO Jakub 02:20,5 01:47,2 1SP-4


GRUPA: A4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
164SZUPER Julia 35,34 20SP-15
267MARTOWICZ Maja 38 2,66 18SP-11
360BRONKOWSKA Gabriela 38,71 3,37 16SP-4
469MAZUR Milena 39,6 4,26 14SP-4
576KACZOR Weronika 41,63 6,29 12SP-15
673SKŁADAN Patrycja 44,96 9,62 10SP-14
761SKOWRONEK Joanna 47,28 11,94 8SP-4
870TAWORSKA Oliwia 48,38 13,04 6SP-14
968ŚMIGIELSKA Marcelina 48,8 13,46 4SP-16
1062WARECKA Julia 53,16 17,82 3SP-4
1165KOPCIUCH Kamila 53,19 17,85 2SP-5
1274SIEŃKO Weronika 58 22,66 1SP-14
1375ZŁOTUCHA Iga 01:00,3 24,99 1SP-MODRZ.
1463ZAREMBA Julia 01:05,4 30,03 1SP-5


GRUPA: A5
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
185GRZEGORZAK Kacper 29,94 20SP-6
294MACHAJ Paweł 31,29 1,35 18SP-11
396DUPLAGA Paweł 32,25 2,31 16SP-14
484WALCZUK Jakub 33,03 3,09 14SP-14
592MARTOWICZ Mikołaj 33,55 3,61 12SP-11
6100DUPLAGA Tomasz 34,12 4,18 10SP-14
779GOŁAWSKI Bartosz 34,57 4,63 8SP-16
899GORZELNIK Sebastian 37,63 7,69 6SP-6
989SOLARZ Krystian 38 8,06 4SP-16
988SARZYŃSKI Konrad 38 8,06 4SP-4
1198RESZKA Rafał 39,48 9,54 2SP-4
1291BEDNARSKI Marek 40,17 10,23 1SP-11
1381WITALIS Filip 40,53 10,59 1SP-Muz.
1495SEMKÓW Paweł 41,04 11,1 1SP-14
1580DUDEK Eryk 42,85 12,91 1SP-14
1693PEMPUŚ Bernard 44,65 14,71 1SP-16
1797BOGUCKI Piotr 44,92 14,98 1SP-15
1887ZAWALSKI Karol 47,07 17,13 1SP-11
1986BARTKOWIAK Karol 50,3 20,36 1SP-11
2077HRYNISZYN Adrian 50,33 20,39 1SP-16
2178ŻÓŁKIEWICZ Adrian 54 24,06 1SP-15


GRUPA: A6
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1108BIELECKA Iwona 29,39 20SP-15
2114DRABCZYŃSKA Katarzyna 38,17 8,78 18SP-14
3103KIERYK Anna 38,67 9,28 16SP-5
4118KAMIŃSKA Paulina 38,92 9,53 14SP-5
5107GRUSZECKA Hanna 42,41 13,02 12SP-11
6115FLADER Kinga 43,11 13,72 10SP-4
7222POGORZELEC Patrycja 43,12 13,73 8SP-14
8101NAWOROL Aleksandra 46,3 16,91 6SP-16
9112SUMIEC Karolina 46,5 17,11 4SP-4
10221ŚWIERZYŃSKA Izabela 47,95 18,56 3SP-14
11116LEW Kinga 48,17 18,78 2SP-14
12102LEŚNIAK Aleksandra 49,63 20,24 1SP-11
13120MAKUCH Aleksandra 50,02 20,63 1SP-MODRZ.
14110BRZUCHACZ Joanna 50,55 21,16 1SP-11
15105BOGUCKA Elżbieta 51,05 21,66 1SP-15
16106NIEBIESZCZAŃSKA Gabriela 52,79 23,4 1SP-4
18111MAZUR Justuna 54,37 24,98 1SP-15
19119PIŚ Kalina 54,63 25,24 1SP-MODRZ.
DSQ109PYRCZ Izabela DSQ DSQ 0SP-6


GRUPA: B1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1122ŻACZEK Bartosz 28,48 20GIM-5
2133BARTOCHA Łukasz 32,54 4,06 18GIM-1
3124GRABOWSKI Filip 33,19 4,71 16GIM SA I LO
4135JAŁOCHA Mateusz 33,64 5,16 14GIM SA I LO
5143PILCH Piotr 34,51 6,03 12GIM SA I LO
6129HRYNISZYN Kamil 35,6 7,12 10GIM-4
7140MACHAJ Miłosz 36,59 8,11 8GIM SA I LO
8167SITARZ Bartosz 37,33 8,85 6GIM-3
9121LEŚNIAK Artur 37,64 9,16 4GIM-3
10126RESZKA Jakub 37,86 9,38 3GIM SA I LO
11144KĘDZIERSKI Piotr 38,78 10,3 2GIM-1
12138BERESTECKI Michał 38,92 10,44 1GIM Sal.
13134KACZOR Marcin 39,68 11,2 1GIM-1
14145HOŁOTA Sebastian 40,72 12,24 1GIM-3
15136RZEŹNICZEK Mateusz 40,92 12,44 1GIM-4
16132BURZAŃSKI Krzysztof 41 12,52 1GIM-5
17127SOLARZ Jakub 41,88 13,4 1GIM Sal.
18139WILGUCKI Miłosz 42,56 14,08 1GIM Sal.
19128ZAPAŁOWSKI Kacper 44,14 15,66 1GIM Sal.
20137TELEGA Michał 45,34 16,86 1GIM Sal.
21141WILK Patryk 01:07,1 38,62 1GIM-3


GRUPA: B2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1151WALCZUK Gabriela 33,03 20GIM Sal.
2164FEDYK Sabina 33,16 0,13 18GIM MODRZE.
3161KULIGOWSKA Oliwia 33,44 0,41 16GIM-5
4153MACHAJ Joanna 33,7 0,67 14GIM SA I LO
5160SIERPIŃSKA Monika 35,33 2,3 12GIM-3
6148SERKIS Barbara 36,18 3,15 10GIM SA I LO
7156CAPECKA Katarzyna 37,08 4,05 8GIM Sal.
8163BRUŹDZIŃSKA Patrycja 42,29 9,26 6GIM SA I LO
9142LOREK Agata 42,44 9,41 4GIM-3
10152PIŚ Gabriela 42,71 9,68 3GIM MODRZE.
11162ŚLIWA Patrycja 43,53 10,5 2GIM SA I LO
12155KUCHCIŃSKA Julia 43,57 10,54 1GIM SA I LO
13149KĘSICKA Dominika 46,18 13,15 1GIM Sal.
1452SKRZYPEK Pamela 48,32 15,29 1GIM-5
15157CHARATONIK Katarzyna 48,38 15,35 1GIM-5
16146PAWŁUCKA Adrianna 48,76 15,73 1GIM-4
17159JANUSZCZYK Maria 51,46 18,43 1GIM MODRZE.
18154KIEŁT Joanna 52,99 19,96 1GIM Sal.


GRUPA: B3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1176BOCHNIAK Marcin 27,29 20GIM SA I LO
2179KISIEL Michał 29,72 2,43 18GIM Sal.
3180JARMISZEWSKI Mikołaj 29,9 2,61 16GIM Sal.
4174DĘBICKI Krzysztof 30,17 2,88 14GIM SA I LO
5169PĘTKOWSKI Jakub 31,93 4,64 12GIM-4
6178TOBIASZ Michał 32,41 5,12 10GIM-5
7181RUSZEL Przemysław 33,01 5,72 8GIM-1
8166ROZMUS Damian 33,14 5,85 6GIM-4
9173IWANECZKO Krzysztof 33,49 6,2 4GIM Muz.
10182ŁAPIŃSKI Rafał 35,08 7,79 3GIM-5
11183KOROBCZAK Tomasz 35,22 7,93 2GIM-1
12177MUCHA Mateusz 36,35 9,06 1GIM-5
13184LEŚKO Wojciech 36,4 9,11 1GIM Sal.
14171PACUŁA Karol 36,82 9,53 1GIM-1
15165HUK Aleksander 37,9 10,61 1GIM Sal.
16168ZIELIŃSKI Hubert 44,8 17,51 1GIM-3


GRUPA: B4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1196PĘTKOWSKA Kinga 31 20GIM-4
2190BIAŁACHOWSKA Ewa 31,09 0,09 18GIM SA I LO
3199KAZIENKO Wiktoria 38,96 7,96 16GIM-4
4194KOWALWSKA Karolina 39,32 8,32 14GIM-3
5197MAKUCH Olga 41,67 10,67 12GIM Sal.
6193KRUCZEK Karolina 42,91 11,91 10GIM-3
7192BEREZA Izabela 47,27 16,27 8GIM-4
8189KORNECKA Dominika 47,57 16,57 6GIM Sal.
9198GARDECKA Patrycja 50 19 4GIM Sal.
10188WIŚNIEWSKA Aleksandra 54,51 23,51 3GIM Sal.


GRUPA: C1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1211ŚLIWA Michał 28,26 20II LO
2212PAWUL Tomasz 28,87 0,61 18I LO
3205BOCHNIAK Maciej 29,16 0,9 16I LO
4202HORODYCKI Kamil 30,22 1,96 14II LO
5200MAJEWSKI Artur 30,82 2,56 12I LO
6210ŚWIERCZ Sebastian 31,7 3,44 10I LO
7208SUMIEC Michał 31,9 3,64 8I LO
8201PISARSKI Grzegorz 34,83 6,57 6ZSEiO
9206LIWEM Marcel 34,85 6,59 4ZSEiO
10204JĘDRUCH Kuba 36,03 7,77 3ZSEiO
11207PIECHOTA Marin 38,22 9,96 2ZSEiO
12203BŁACHUT Konrad 39,1 10,84 1ZSEiO
13209MARIO Pasek 40,28 12,02 1II LO


GRUPA: C2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1219SOROCKA Małgorzata 29,93 20I LO
2217MICHALCEWICZ Karolina 32,09 2,16 18I LO
3218GRABOWSKA Katarzyna 32,2 2,27 16I LO
4220WOJNAROWICZ Małgorzata 33,54 3,61 14ZSEiO
5213KUBICKA Aleksandra 33,55 3,62 12I LO
6214KUNCELMAN Anna 38,85 8,92 10I LO
7216WILGUCKA Emilia 38,95 9,02 8II LO


PODSUMOWANIE - I runda
Liczba zawodników: 192


SZKOŁY PODSTAWOWE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Szkoła Podstawowa Nr 11 14 76
2 Szkoła Podstawowa Nr 16 16 69
3 Szkoła Podstawowa Nr 5 6 52
4 Szkoła Podstawowa Nr 15 11 43
4 Szkoła Podstawowa Nr 6 9 43
6 Szkoła Podstawowa Nr 14 26 37
7 Szkoła Podstawowa Nr 4 19 27
8 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych 3 23
9 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 3 3


SZKOŁY GIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO 13 70
2 Gimnazjum Nr 4 8 64
3 Gimnazjum Nr 5 8 50
4 Gimnazjum Salezjańskie 17 48
5 Gimnazjum Nr 1 6 31
6 Niepubliczne Gimnazjum im. Heleny Modrzejewskiej 3 22
7 Gimnazjum Nr 3 9 5
8 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych 1 4


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 I Liceum Ogólnokształcące 10 82
2 II Liceum Ogólnokształcące 4 43
3 Zespół Szkoł Elektronicznych i Ogólnokształcących 6 29




 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda