Jesteś tutaj: strona główna » przemyska liga szkolna

 
Przemyska Liga Szkolna - I runda
GRUPA: A1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
13BARCZAK Jakub 00:31.50 20SP-16
26HAJDUK Łukasz 00:33.09 00:01.59 18SP-4
34KACZMAREK Kacper 00:37.20 00:05.70 16SP-4
410GIBALEWICZ Paweł 00:38.42 00:06.92 14SP-11
57TULEJ Mateusz 00:43.35 00:11.85 12SP-14
611OLESZEK Piotr 00:44.02 00:12.52 10SP-15
714GAWEŁ Wiktor 00:44.27 00:12.77 8SP-14
813SULIK Tymoteusz 00:48.03 00:16.53 6SP-16
98BIELEC Mateusz 00:49.23 00:17.73 4SP-4
10167IGNATOWSKI Wiktor 00:55.77 00:24.27 2SP-14
112LEMAŃSKI Jakub 00:56.67 00:25.17 1SP-14
121SZYCHULSKI Artur 01:04.38 00:32.88 1SP-14
DSQ5ŚWISTAK Karol 0SP-6


GRUPA: A2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
117CZERNECKA Emilia 00:37.21 20SP-4
222CIEĆKO Zuzanna 00:37.62 00:00.41 18SP-4
3164DUDA Adrianna 00:38.41 00:01.20 16SP-1
421SOWA Nikola 00:39.34 00:02.13 14SP-6
520KRZYSZTYŃSKA Marcelka 00:41.51 00:04.30 12SP-4
618DZIURZYŃSKA Julia 00:43.17 00:05.96 10SP-15
716BAJDA Aleksandra 00:54.69 00:17.48 8SP-14
815SZYCHULSKA Adrianna 01:00.08 00:22.87 6SP-14
DSQ19ZWIRN Katarzyna 0SP-14


GRUPA: A3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
144BARCZAK Norbert 00:30.05 20SP-16
229ŚMIGIELSKI Kacper 00:31.94 00:01.89 18SP-16
330ŚWISTAK Kacper 00:34.00 00:03.95 16SP-6
443SAMEK Miłosz 00:34.85 00:04.80 14SP-6
533KROCZEK Karol 00:34.97 00:04.92 12SP-14
641KASPRZYK Michał 00:36.52 00:06.47 10SP-16
734KOZIOŁ Konrad 00:37.03 00:06.98 8SP-16
836PUCHALSKI Maciej 00:37.14 00:07.09 6SP-14
945ANTONIK Tymoteusz 00:37.52 00:07.47 4SP-6
1035GAWCZYŃSKI Konrad 00:39.37 00:09.32 2SP-6
1131HAJDUK Kacper 00:39.69 00:09.64 1SP-14
1226HRYNISZYN Hubert 00:41.04 00:10.99 1SP-16
1332KOSECKI Kacper 00:41.49 00:11.44 1SP-6
1440RADOCHOŃSKI Michał 00:41.78 00:11.73 1SP-14
1528PAWŁUCKI Hubert 00:42.12 00:12.07 1SP-11
1639KOSICKI Mateusz 00:45.34 00:15.29 1SP-11
1737BIELEC Maciej 00:48.07 00:18.02 1SP-4
1824TAJCHMAN Alan 00:48.14 00:18.09 1SP-14
1938STEC Marcel 00:51.74 00:21.69 1SP-14
2025PILAWA Błażej 00:54.01 00:23.96 1SP-14
DSQ23TAJCHMAN Adrian 0SP-14


GRUPA: A4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
156HAJDUK Martyna 00:31.37 20SP-4
250KUSZCZAK Julia 00:35.30 00:03.93 18SP-15
353PUCHALSKA Maja 00:35.35 00:03.98 16SP-14
455LĄG Małgorzata 00:36.85 00:05.48 14SP-11
548OLEJARSKA Blanka 00:36.90 00:05.53 12SP-6
652DĄBEK Katarzyna 00:38.68 00:07.31 10SP-11
754KIRTIO Maja 00:44.03 00:12.66 8SP-11
851HRYNISZYN Julia 00:44.38 00:13.01 6SP-16
949BASISTA Dominika 00:44.45 00:13.08 4SP-4
1047KĘNSKA Aleksandra 00:46.51 00:15.14 2SP-4
11165PISARSKA Katarzyna 00:47.06 00:15.69 1SP-15
DSQ57MAZUR Natalia 0SP-14


GRUPA: A5
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
163GIBALEWICZ Grzegorz 00:26.83 20SP-11
275IGIELSKI Michał 00:27.82 00:00.99 18SP-14
358ROJEK Adam 00:28.14 00:01.31 16SP-16
464PYRCZ Jakub 00:28.27 00:01.44 14SP-6
576ROJEK Piotr 00:28.58 00:01.75 12SP-16
662GRZEGORZAK Gabriel 00:30.42 00:03.59 10SP-6
761DUDA Dominik 00:31.28 00:04.45 8SP-15
860BUĆ Artur 00:34.10 00:07.27 6SP-16
973KRUSZYŃSKI Maciej 00:34.32 00:07.49 4SP-16
1067KRZYSZTYŃSKI Karol 00:35.13 00:08.30 2SP-4
1166KIELAR Kacper 00:36.30 00:09.47 1SP-14
1272MAZUR Łukasz 00:37.25 00:10.42 1SP-14
1365BANAŚ Jakub 00:40.82 00:13.99 1SP-11
14171ZIELIŃSKI Kuba 00:41.39 00:14.56 1SP-14
1568WIĘCH Konrad 00:41.60 00:14.77 1SP-16
1677MALARCZUK Piotr 00:44.54 00:17.71 1SP-11
1770KRUCZEK Konrad 01:18.97 00:52.14 1SP-11


GRUPA: A6
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
186SZUPER Natalia 00:28.66 20SP-15
280GOŁAWSKA Aleksandra 00:29.39 00:00.73 18SP-16
381CZERNECKA Julia 00:31.31 00:02.65 16SP-4
491KOSTERKIEWICZ Wiktoria 00:36.60 00:07.94 14SP-11
578CHOMA Adrianna 00:36.62 00:07.96 12SP-6
688POGORZELEC Paulina 00:36.74 00:08.08 10SP-14
790KACZMARZ Wiktoria 00:37.16 00:08.50 8SP-6
879DOBOSIEWICZ Aleksandra 00:38.52 00:09.86 6SP-14
992SKOKAN Zofia 00:38.59 00:09.93 4SP-16
1084BOGUCKA Karolina 00:42.08 00:13.42 2SP-15
1185RYBARCZYK Michalina 00:45.04 00:16.38 1SP-16
1289BAJDA Wiktoria 00:47.52 00:18.86 1SP-14
1383HAWRYŚ Karolina 00:48.43 00:19.77 1SP-14


GRUPA: B1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
196GROCHOWICZ Gracjan 00:27.30 20GIM-4
2102PYRCZ Mikołaj 00:28.35 00:01.05 18GIM-1
393ŚLIWA Bartosz 00:29.18 00:01.88 16GIM-1
4104KRUSZYŃSKI Paweł 00:29.89 00:02.59 14GIM-4
597RADOCHOŃSKI Jakub 00:31.72 00:04.42 12GIM-MORAWA
6101PGORZELEC Michał 00:31.90 00:04.60 10GIM-4
794MAZUR Bartosz 00:33.24 00:05.94 8GIM-MORAWA
899TOKARSKI Kacper 00:34.51 00:07.21 6GIM-SAILO
998DOBOSIEWICZ Jakub 00:35.26 00:07.96 4GIM-MORAWA
10100ŚWISTAK Mateusz 00:35.29 00:07.99 2GIM-MORAWA
11103BIELEC Miłosz 00:39.97 00:12.67 1GIM-SAILO


GRUPA: B2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1113MARTOWICZ Maja 00:27.95 20GIM-SAILO
2117KACZOR Weronika 00:28.61 00:00.66 18GIM-MORAWA
3109BRONKOWSKA Gabriela 00:28.83 00:00.88 16GIM-5
4114ŚMIGIELSKA Marcelina 00:32.25 00:04.30 14GIM-4
5116SKŁADAN Patrycja 00:34.52 00:06.57 12GIM-1
6118KUSZCZAK Wiktoria 00:34.62 00:06.67 10GIM-5
7112BASISTA Karolina 00:36.15 00:08.20 8GIM-5


GRUPA: B3
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1119HRYNISZYN Adrian 00:26.43 20GIM-4
2126MARTOWICZ Mikołaj 00:27.11 00:00.68 18GIM-SAILO
3127MACHAJ Paweł 00:28.85 00:02.42 16GIM-SAILO
4123GOCKO Jakub 00:35.38 00:08.95 14GIM-MORAWA
5124JANAS Jakub 00:35.62 00:09.19 12GIM-MORAWA
6122WITALIS Filip 00:36.74 00:10.31 10GIM-5
7125BUSZ Jan 00:38.12 00:11.69 8GIM-SAILO
8121DUDEK Eryk 00:40.43 00:14.00 6GIM-1


GRUPA: B4
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1134KATAN Klaudia 00:34.16 20GIM-SAILO
2136ZIMOŃ Zuzanna 00:38.58 00:04.42 18GIM-1
3131MAZUR Justyna 00:41.12 00:06.96 16GIM-SAILO
4128PACZEWSKA Aleksandra 00:46.20 00:12.04 14GIM-SAILO


GRUPA: C1
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1146JAŁOCHA Mateusz 00:26.53 20I-LO
2141GRZEGORZAK Kacper 00:27.10 00:00.57 18I-LO
3168GOŁAWSKI Bartrosz 00:28.48 00:01.95 16II-LO
4143SARZYNSKI Konrad 00:30.30 00:03.77 14II-LO
5151DUPLAGA Tomasz 00:31.03 00:04.50 12I-LO
6140GRABOWSKI Filip 00:31.55 00:05.02 10I-LO
7150PILCH Piotr 00:31.72 00:05.19 8I-LO
8149WILGUCK Milosz 00:33.25 00:06.72 6II-LO
9142SZCZYGIELSKI Kacper 00:34.52 00:07.99 4ZSEiO
10137PISARSKI Adrian 00:34.58 00:08.05 2ZSEiO
11139KOWALIK Damian 00:38.79 00:12.26 1ZSEiO
12145PISARSKI Łukasz 00:39.84 00:13.31 1ZSEiO
13138WALCZYSZEWSKI Adrian 00:40.27 00:13.74 1II-LO
DSQ148MIELNIKIEWICZ Michal 0II-LO


GRUPA: C2
MSC NR Nazwisko i imię CZAS STRATA PKT SZKOŁA
1159KULIGOWSKA Oliwia 00:27.23 20II-LO
2156PYRCZ Izabela 00:27.71 00:00.48 18I-LO
3155BIELECKA Iwona 00:29.85 00:02.62 16ZSEiO
4153SERKIS Barbara 00:30.05 00:02.82 14I-LO
5154WARŁO Daria 00:30.37 00:03.14 12I-LO
6158DRABCZYŃSKA Katarzyna 00:31.36 00:04.13 10I-LO
7157MACHAJ Joanna 00:32.78 00:05.55 8I-LO
8152WYRWICZ Amelia 00:34.00 00:06.77 6II-LO


PODSUMOWANIE - I runda
Liczba zawodników: 137


SZKOŁY PODSTAWOWE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Szkoła Podstawowa Nr 16 16 92
1 Szkoła Podstawowa Nr 4 12 92
3 Szkoła Podstawowa Nr 11 11 72
4 Szkoła Podstawowa Nr 6 12 70
5 Szkoła Podstawowa Nr 14 26 68
6 Szkoła Podstawowa Nr 15 7 66


SZKOŁY GIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO 9 90
2 Gimnazjum Nr 4 5 78
3 Gimnazjum Nr 1 5 70
4 Gimnazjum Morawa 7 64
5 Gimnazjum Nr 5 4 44


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
MSC SZKOŁA UCZESTNIKÓW PUNKTÓW
1 I Liceum Ogólnokształcące 10 82
2 II Liceum Ogólnokształcące 7 62
3 Zespół Szkoł Elektronicznych i Ogólnokształcących 5 24




 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

System Zarządzania Zawodami Narciarskimi Copyright 2013

realizacja: Piotr Duda